REKLAMA

BRZOZÓW: Wakacyjny trening sportowy już w najbliższą środę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Po raz drugi Stowarzyszenie Przestrzeń Twórcza organizuje w Brzozowie wakacyjny trening sprortowy z Kasią Czambol. W wydarzeniu wezmą udział trenerzy, kluby, osoby zaangażowane w sport, dietetykę i zdrowy styl życia z Brzozowa i okolic.

Trening sportowy poprowadzi Kasia Czambol- instruktor, trener personalny, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w klubach fitness w Sydney w Australii. W tym roku, dodatkowo, trening poprowadzi również lokalna instruktorka – Lucyna Wojdyła z Fitstudio Brzozów.

Trening odbędzie się na stadionie w Brzozowie. W przypadku złej pogody zostanie przeniesiony na dużą salę gimnastyczną do Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie. To już druga edycja treningu wakacyjnego z Kasią Czambol. Pierwszy odbył się w ramach wydarzenia Wakacyjny Trening Sportowy 2 lata temu.

Obecnie impreza będzie miała większy wymiar. Będzie okazja do rozmów oraz możliwość zapisu na treningi, do szkół i sekcji. Współorganizatorem wydarzenia jest MOSiR Brzozów.

37790603_2103399869876599_6158846174611636224_n

Magdalena Korona, organizator

31-07-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.